AKKA Suites İstanbul

AKKA Suites, İstanbul’da kültür, sanat ve eğlencenin merkezi Beyoğlu’nda, İstiklal Caddesi’nde 3 tarihi binada konumlanan, 74 lüks odası ve özel süiti ile hizmet veren bir konsept oteldir.

İstanbul’un zengin tarihine tanıklık etmiş olan, “korunması gerekli II. grup kültür varlığı sınıfında tarihi eser” kategorisine giren, Türk sinemasının unutulmaz filmlerinden bazılarında da görülebilecek olan yapı, eşsiz 19. yüzyıl mimarisiyle ziyaretçileri büyülemektedir. Beyoğlu’nun merkezinde yer alan otelimizin teras katlarından, eşsiz Boğaz manzarasının yanı sıra İstanbul’un Galata Kulesi, Topkapı Sarayı ve Kız Kulesi gibi sembol haline gelmiş tarihi yapıları da görülebilir.

AKKA Hotels’in turizm sektöründeki 41 yıllık tecrübesi ile hayata geçen AKKA Suites; tarihi dokuya sadık kalınarak modern bir dokunuşla yeniden dekore edilen farklı konseptlere sahip lüks odaları, özel lezzetler sunan AKKA Cafe, spor salonu ve Spa & Wellness merkezi ile, unutulmaz bir İstanbul deneyimi yaşamak isteyen misafirlerine kapılarını açıyor.

AKKA Hotels Antalya

AKKA Grup, Antalya Kemer’de hizmet veren 5 yıldızlı Antedon ve Alinda, ve 4 yıldızlı Claros otelleri ile dünyanın dört bir yanından misafirlerini ağırlamaktadır. Ayrıca 2014 yılında “En İyi Yönetilen Aile Oteli” ödülüne layık görülen Antedon Hotel içerisinde kurulan, VIP hizmetler sunan lüks AKKA Residence konsept villalarımızda da misafirlerimize ayrıcalıklı bir tatil deneyimi yaşatıyoruz.

Aile oteli konseptinde tasarlanan Antedon ve Alinda otellerimiz, aynı zamanda kongre oteli olarak da hizmet vermekte, pek çok toplantı, organizasyon, seminer için sıklıkla tercih edilmektedir. AKKA Hotels Antalya sayfasına buradan ulaşabilir, Antalya’daki otellerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, aşağıdaki bağlantıları takip edebilirsiniz: